«

»

lut 20

Elegancja i styl

spodnie6
Chinosy, to doskonała opcja, dla mężczyzn, którzy cenią sobie wygodę, oraz chcą ubierać się zgodnie z zasadami mody. Dobrym rozwiązaniem są również dla panów, którzy cenią sobie również wygodę, i chcą przede wszystkim wyglądać stylowo. Chinosy są bardzo dobrą alternatywą na każda okazje. Czy to do pracy, czy na randkę. Można nimi zastąpić spodnie od garnituru, i założyć je do pracy. Sprawdzą się idealnie.

Można je obecnie spotykać w kilku wersjach. Jest wersja tradycyjna, z dwiema wystającymi kieszonkami z przodu oraz dwiema z tyłu. Istnieje również mniej popularna wersja z kantem. Jednak ta bez jest dużo bardziej wygodna. Można je spotkać w kilkunastu kolorach. Wcześniej, były dostępne tylko w jednym – był to beż, oraz odcień khaki. W latach 50. Były one elementem elitarnego stroju, i noszone przez prestiżowe uczelnie jako element mundurku. Styl, ten nosił nazwę:”preppy”.

Co nosić?

Na bardziej oficjalne przyjęcie, można zdecydować się zakładając model tzw „kant”. Jednak, należy zwrócić wtedy uwagę na odpowiednie uprasowanie materiału, aby nie wyglądał on niechlujnie. Jeśli, chcemy założyć je do sportowego stroju, oraz do bluzy z kapturem, można wtedy ułożyć spodnie w taki sposób, aby materiał był nieco luźniejszy i nie sprawiał wrażenia bardzo mocno ułożonego. Należy też zwrócić uwagę, na kolor. Do eleganckiego stroju, należy zdecydować się na ciemniejszy kolor np. odcienie brązu, lub czerni. Będzie się to idealnie komponowało np. z marynarką o podobnym odcieniu.

Na meskie-spodnie.pl – chinosy męskie sklep internetowy.

Można również zdecydować się na odważny w tym sezonie, biały kolor. Bardzo często zwraca uwagę , jednak minusem jest bardzo szybkie brudzenie się materiału. Ponieważ, jasne kolory zazwyczaj zakłada się raz lub dwa, gdyż szybko przyjmuje wszelkiego rodzaju plamy i nie da się ich usuną inną metodą niż pranie. Odcień, ma kluczowe znaczenie jeśli chodzie o kompozycje całego stroju. Nadaje mu odpowiedni styl i wygląd.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>